Dětské patrové postele

Dětská patrová postel palanda Dětská patrová postel palanda dětská patrová postel s peřiňákem Dětská patrová postel palanda s úložným prostorem Dětské palandy nad sebou Dětské patrové postele závěsné nad sebou

 

Modelová řada vestavných patrových postelí představuje moderní, nápadité a vysoce estetické řešení spánkové zóny a obytného prostoru. Vestavná patrová lůžka CASTER s ocelovou konstrukcí a ukotvením v nosné zdi jsou novinkou českého původu chráněnou průmyslovým vzorem.

 

V jakémkoli obytném prostoru dokáží vytvořit optimální zónu soukromí, komfortní relaxace a kvalitního spánku.

Lůžka ve tvaru "L" nebo "za sebou" nabízíme ve variantě vysoká, střední, nízká i palanda. Tato lůžka jsou využívána zejména do dětských a studentských pokojů, kde s využitím dalších prvků mohou vytvářet oddělené zóny spánkové, herní i studijní s maximálním zvětšením obytné a úložné plochy.

 

Vestavná lůžka ve tvaru "L" umožňují atypické úpravy konstrukce a jednotlivých prvků, možno i jako trojlůžka nebo čtyřlůžka.


Možnost výroby dětských patrových postelí na míru ! Výška dle přání !

 

Popis našich dětských postelí:

  • ocelová nosná konstrukce (vysoká nosnost a pevnost)
  • hmoždinkové kotvení do přilehlých stěn (zamezení kyvů, vysoká tuhost)
  • vysoká variabilita sestavení
  • četná nabídka typů doplňkových skříněk a polic

Umístěním obou lůžek ve výši 155 cm získáte cennou plochu, kterou lze využít pro pracovní prostor či vestavný nábytek. Pro zvětšení malého pokoje je toto řešení dokonalé !

 

Spočítejte si cenu ON-LINE v našich kalkulátorech nebo e-shopu!


Ceny a detaily dětských patrových postelí najdete v našem E-SHOPU .

Poptávkový formulář

Připojit soubory